© 2018 ДП «НАЕК «Енергоатом»

Усі права захищенні

ДОДАТОК 2

ЧЛЕНСТВО В ОРГАНІЗАЦІЯХ

ДП «НАЕК «Енергоатом» є членом низки міжнародних організацій.

  • З 1997 року – Всесвітньої асоціації організацій, що експлуатують АЕС (WANO). Асоціація сприяє обміну досвідом експлуатації, щоб її члени могли працювати спільно для досягнення найвищого рівня безпеки та надійності при експлуатації своїх АЕС. В рамках ВАО АЕС всі організації, які експлуатують АЕС, можуть спілкуватися і обмінюватися інформацією один з одним у атмосфері співпраці та відкритості.
  • З 2006 року – Всесвітньої ядерної асоціації (WNA), міжнародної організації, яка прагне просувати мирне використання ядерної енергії як надійного джерела енергії для майбутніх поколінь. Особливу увагу WNA надає виробництву ядерної енергії і всім аспектам ядерно-паливного циклу, зокрема, гірничій промисловості, збагаченню, виробництву палива, будівництву електростанцій, транспорту та безпечному захороненню відпрацьованого ядерного палива.
  • З 2007 року – Міжнародної групи EUR (The European Utility Requirement), утвореної наприкінці 1991 року енергогенеруючими компаніями Європи для розробки технічних вимог з боку експлуатуючих організацій до нових АЕС з реакторами легководного типу на основі спільного досвіду та співпраці.